Opis produktu

Zestaw Pracowity dzień w Sodor z drewnianej kolekcji kolejek z popularnego serialu Tomek i Przyjaciele (Thomas & Friends). W komplecie znajduje się m.in. specjalne podłoże z torami, parowozownia Transfer Depot z 2 miejscami postojowymi i rondem, stacja załadunku węgla, myjnia, lokomotywa Tomek i lokomotywa Piotrek.
Zajęta lokomotywa to użyteczna lokomotywa! Bohaterowie mają bardzo pracowity dzień w Sodor. Wyjeżdżając z parowozowni, przekręć odpowiednio rondo, aby pociąg pojechał właściwą trasą. Następnie skieruj się po obrotowy "ładunek" węgla, a po dostarczeniu transportu na miejsce przeznaczenia pamiętaj, aby zajechać na myjnę.

EARLY ENGINEERS - specjalna edycja kolejek drewnianych dla najmłodszych. Już od 18 miesiąca życia! W porównaniu do innych kolejek z serii Wooden Railway lokomotywy mają większe kółka, są wyższe, a więc lepsze do uchwycenia dla małych rączek. Specjalne, stabilne podłoże, na którym osadzone są tory pozwalają na bezpieczne sterowanie pojazdami. Early Engineers pasuje do innych kolejek z serii Wooden Railway.

WOODEN RAILWAY to fantastyczna seria drewnianych kolejek w skład, której wchodzą lokomotywy, wagony, pojazdy, oraz gama różnorodnych zestawów, torów i budowli - dziecko może w dowolny sposób kształtować szlaki kolejowe. Kolejki stwarzają nieograniczone możliwości zabawy, rozwijają kreatywność i pomysłowość, a przede wszystkim dostarczają wiele radości. Wszystkie lokomotywy i wagony posiadają z przodu i z tyłu magnesiki pozwalające na łączenie pociągów. Wykonane zostały z wytrzymałego, wysokiej jakości klonowego drewna z plastikowymi elementami m.in. kółkami.

Produkt z serii "Wooden Railway" firmy Learning Curve / RC2, produkt kompatybilny z drewnianymi kolejkami BRIO i IKEA.
Wymiary opakowania: 51 x 38 x 14 cm.
Zabawka dla dzieci od 18 miesiąca życia.
Numer katalogowy: LC98351 - SERIA DREWNIANA
Zabawki - Numer handlowy: 41526

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator